Apgyvendinimas

Pagrindinis namas

„Tarp liepų“ sodybos pagrindinio namo statybai panaudotos tik ekologiškos statybinės medžiagos. Pagrindiniame name yra penki kambariai, kuriuose yra galimybė pernakvoti iki 1820 žmonių. Name įrengti keturi sanitariniai mazgai, yra karštas vanduo, centrinis šildymas. Grupėms organizuojamas maitinimas. Pobūviams rengti yra iki 3035 vietų židinio-pobūvių ir renginių salė su baru ir lauko terasa. Joje yra iš sodybvietėje surinktų lauko riedulių įrengtas židinys, lauko baldai. Šalia šio pagrindinio sodybos pastato pastatyta pavėsinė su lauko krosnimi ir stacionaria šašlykine.

Pagrindiniame 5 kambarių (4 numerių) ir mediniame 4 kambarių name su svetaine, pirtimi. Darbo dienomis galima apsistoti atskiruose dviviečiuose, triviečiuose ar keturviečiuose kambariuose, kuriems yra priskirti sanitariniai mazgai, lovos dvigulės, kai kur viengulės. TV yra bendrame hole ir svetainėje.

Medinis namas ant tvenkinio kranto

Ant tvenkinio, kurio plotas 0,5 ha, kranto pastatytas rastinis pastatas. Jame 22 kv.m. svetainė, mini virtuvėlė, priešpirtis, WC, du dušai ir garinė pirtis. Antrame aukšte jaukūs keturi kambarėliai su atskirais WC.

Čia gali apsinakvoti nuo 9 iki 15 svečių grupė (9 stacionarios ir 6 papildomos miegamos vietos). Šalia šio namo įrengta pavėsinė su stacionariu griliumi. Iš namo laiptais galima tiesiai patekti ant tvenkinio tiltelio su stogine.

Susisiekime